• Avcılar / İstanbul
 • Info@yetreklamajansi.com
 • Hergün: 12:00 – 20:00
Thumb Thumb

20 Yıllık Tecrübe

Potansiyel Müşterilerinizi Ölçeklendirmenize Yardımcı Oluyoruz

Dahil olduğumuz her bir proje için ihtiyaca yönelik, büyüme odaklı çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz. Çeşitli işlemler ile ihtiyaçlarınıza uygun entegre çözümlerle işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Online reklam, seo, sosyal medya, programlama, mobil uygulama, harita entegrasyonu vb sistemler ile verilere dayalı pazarlama stratejilerini oluşturuyoruz.

 • Sertifikalı Ajans

  Google sertifikalı ajans ve sertifikalı takım arkadaşları

 • Eşsiz Deneyim

  Ekip arkadaşlarımız kendi alanlarında sertifikalı ve deneyimlidirler.

signature
Erdem Örnek
Başkan & Kurucu
Shape
Neden Biz

İşletmenize Özel Reklam Çözümleri

Müşterilerimiz ile ekip arkadaşı oluyoruz. Sitenizi, müşteri odaklı kullanıcı deneyimine uygun olarak düzenliyoruz. Tüm arama motorları sitenizi anlayabilir hale geliyor. PR çalışmalarımız ile rakiplerinizden ileri atılıyorsunuz.
Dijital reklamlar ile potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz. Hem maliyetlerinizi azaltıyor hemde satışlarınızı arttırıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların ve dijital pazarlamadan gelen tüm raporlamaları sizlere açık bir şekilde iletiyoruz.

Tanıtım Videomuz
Web Yazılım & Tasarım

Web sitenizi müşteri kitlenize göre tasarlıyor ve yazıyoruz.

Dijital Reklamcılık

Arama motorları ve sosyal medya reklamları

Harita Maps Kaydı

Google, yandex ve bing harita kayıtlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında ilk sayfa olun.

YET

Nasıl çalışırız?

01
Bir Hizmet Seçin

İhtiyacınıza yönelik bir veya birkaç hizmetimizi seçin.

02
Toplantı Talep Edin

İster online ister yüz yüze toplantı talep edin. Bilgi paylaşmaktan çekinmeyiz.

03
Özel Bir Plan Oluşturalım

İhtiyacınıza uygun potansiyel müşterilerinizi hedefleyen size özel plan oluşturalım.

04
Hadi Gerçekleştirelim

Yapmış olduğumuz plana göre harekete geçelim. Her segmentte rapor yollayalım. Ayrıca panelimiz üzerinden işlemlerinizi takip edin.

Hakkımızda

Tüm Müşterilerimiz
Çalışmalarımıza Güveniyor

Yet reklam ajansı, internet dünyasının yüksek hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine en yüksek faydayı sağlamak amacı ile 2017 yılında kurulmuştur. Müşterilerimize 360 derece reklam, yazılım ve tasarım hizmeti sunmak için, diğer firmalardan farklı çalışma şeklimiz ile işlem sürecine profesyonel anlamda devam etmekteyiz.
Bizim çalışma şeklimizi küçük bir liste ile sizlere tanımlayabiliriz. Bu çalışma mantığının en önemli kuralı ast ve üst (patron, müdür vb.) ayrımların kesinlikle olmamasıdır.

 • Yer, mekan ve zaman kısıtlaması yok.
 • İşlerimizi proje bazlı yapma.
Bizimle Çalışmak İstermisiniz?
Thumb
Tamamlanmış Projeler

CASE STUDIES

Our Work Showcase

687
Happy Clients
2348
Finished Projects
450
Skilled Experts
1200
Media Posts

EXPERT TEAM

Meet Our Leadership

Adhom Jonam

Project Manager
FAQ

Most common answer and question

View All

Do I need a business plan?

Continue building numerous of at relation in margaret. Lasted engage roused mother an am at. Other early while if by do to. Missed living excuse as be. Cause heard fat above first time achivement.

How long should a business plan be?

Continue building numerous of at relation in margaret. Lasted engage roused mother an am at. Other early while if by do to. Missed living excuse as be. Cause heard fat above first time achivement.

Where do I start?

Continue building numerous of at relation in margaret. Lasted engage roused mother an am at. Other early while if by do to. Missed living excuse as be. Cause heard fat above first time achivement.

POPULAR NEWS

Latest From our blog

 • Nisan 7 2021
 • coldflame

Sql site ismi değiştirme

SQL sorgu sayfasında aşağıda belirtitğimiz kodları yazdıktan sonra sağ altta bulunan GİT butonuna tıklayarak değişiklik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. SQL sorgusunda eski alan adı ve yeni alan adı kısımları kırmızı renk ile belirtilmiştir. Bu kısımda dikkat etmeniz gereken kısım tablo ön ekleridir.  UPDATE satırından sonra yazan “wpp6_options” ismi tablo ismi ile aynıdır. WordPress kurulumu gerçekleştirirken her hangi bir ön ek belirlemediyseniz eğer, wp_options olarak tablo […]

Read More
 • Şubat 16 2021
 • coldflame

Codepen Nedir?

CodePen, front end web geliştiricileri arasında en yaygın kullanılan kod editörlerinden biridir. CodePen ile kodlar yazabilir, yazılan kodların sonucunu “real-time preview” özelliği sayesinde anlık olarak görebilir ve paylaşabiliriz.

Read More
 • Şubat 15 2021
 • coldflame

BootStrap Kullanarak Sayfa Oluşturma ve BootStrap Sayfa Örnekleri

BootStrap 4 versiyonu, daha hızlı çalışma ve daha fazla esneklik sunma iddiası ile yayınlandı. En çok kullanılan tarayıcıların son versiyonlarında sorunsuz olarak çalışmakla birlikte Internet Explorer 9 ve daha önceki sürümlerde desteklenmemektedir.

Read More